Огляд / рецензія

Огляд / рецензія


Огляд \ рецензія предмета - наприклад, ресторану, кінофільму або магазину.

Canonical URL: http://schema.org/Review

Властивість Українською Очікуваний тип Пояснення
image ЗображенняГрафічний об'єкт, URL Зображення предмета. Це може бути URL або "Графічний об'єкт".
about ПроРіч (предмет) Тема контенту (про що він).
schemaVersion Версія SchemaText, URL Вказує (по URL або рядку) конкретну версію схеми, використовуваної в деяких "Творчих роботах" Наприклад, документ може вказати на використання версії Schema, використовуючи URL як http://schema.org/version/2.0/, якщо точна вказівка версії була необхідна для якихось додатків.
accessibilityAPI Доступність АРІText Вказує, що ресурс сумісний з наведеною в посиланні доступністю АРІ (WebSchemas wiki перераховує можливі значення).
accessibilityControl Контроль доступностіText Визначає методи введення, які є достатніми, щоб повністю контролювати даний ресурс (WebSchemas wiki перераховує можливі значення).
accessibilityFeature Особливості доступностіText Особливості змісту ресурсу, такі як засоби масової інформації, альтернативи і підтримувані розширення для доступу (WebSchemas wiki перераховує можливі значення).
accessibilityHazard Небезпека доступностіText Характеристика описаного ресурсу, який є фізіологічно небезпечним для деяких користувачів. У зв'язку з WCAG 2.0 керівництва 2.3 (WebSchemas wiki перераховує можливі значення).
accountablePerson Відповідальна особаПерсона (особа) Вказує на особу, що є юридично відповідальною за "Творчу роботу".
itemReviewed Предмет оглядуРіч (предмет) Те, про що огляд або оцінка.
reviewBody Тіло оглядуText Тіло огляду.
reviewRating Оцінка оглядуРейтинг Оцінка, дана даному огляду. Зверніть увагу, що огляди самі по собі можуть бути оцінені. Властивість "Сукупний рейтинг" в даному випадку застосовується до самого огляду як до результату творчості.
aggregateRating Сукупній рейтинг (оцінка)Загальний рейтинг Загальна оцінка, що базується на наборі рейтингів, відгуків та оцінок.
alternativeHeadline Альтернативний заголовокText Вторинна назва "Творчої роботи".
associatedMedia Супровідні медіаМедіа-об'єкт Медіа-об'єкт, що кодує дану "Творчу роботу". Дана властивість є синонімом "Кодування".
audio АудіоАудіо-об'єкт Вбудований аудіо-об'єкт.
author АвторОрганізація, Персона (особа) Автор контенту. Будь ласка, зверніть увагу, що HTML 5 надає спеціальний механізм для того, щоб вказати авторство за допомогою rel тега. Даний механізм еквівалентний даній властивості та може бути використаний замість неї.
citation ЦитуванняТворча робота, Text Цитата або посилання на іншу роботу, наприклад, на іншу публікацію, інтернет-сторінку, наукову статтю і т.д.
comment КоментарКоментар Коментарі, зазвичай від користувачів.
contentLocation Місцезнаходження контентуМісце Місце, зображене або описане в контенті. Наприклад, місцезнаходження, зображене на фото або картині.
locationCreated Місце створенняМісце Місце, де була створена "Творча робота", яке може бути не таким, що зображене у "Творчій роботі".
contentRating Оцінка контентаText Офіційна оцінка контенту - наприклад, "код вікового цензу МРАА PG-13".
contributor УчасникОрганізація, Персона (особа) Вторинний учасник "Творчої роботи" (вторинні особа чи організація, що внесли свій вклад у створення "Творчої роботи").
copyrightHolder Власник авторських правОрганізація, Персона (особа) Сторона, що має авторські права на "Творчу роботу".
copyrightYear Рік схвалення авторських правNumber Рік, в якому вказані авторські права були вперше схвалені.
name НазваText Назва предмета \ запису.
creator Творець \ авторОрганізація, Персона (особа) Творець \ автор цієї "Творчої роботи".Те ж саме, що і властивість "Автор" для "Творчої роботи".
dateCreated Дата створенняDate, DateTime Дата створення "Творчої роботи" або її внесення в базу даних.
dateModified Дата зміниDate, DateTime Дата останньої зміни (модифікації) творчої роботи або внесення відповідних змін в базу даних.
datePublished Дата публікаціїDate Дата першої трансляції \ публікації.
discussionUrl Посилання на коментарURL Посилання на сторінку, що містить коментарі до "Творчої роботи".
editor РедакторПерсона (особа) Вказує на особу, що редагувала "Творчу роботу".
educationalAlignment Розташування в освітньому блоці Об'єкт для співвідношення Розташування у встановленій освітній структурі.
educationalUse Використання в освітіText Призначення даної роботи в контексті освіти; наприклад, "assignment" (завдання), "group work" (групова робота).
encoding Кодування (однина)Медіа-об'єкт Медіа-об'єкт, що кодує дану "Творчу роботу". Дана властивість є синонімом "Супровідні медіа".
encodings Кодування (множина)Медіа-об'єкт Медіа-об'єкт, що кодує дану "Творчу роботу".
fileFormat Файловий форматText, URL Тип носія (МІМЕ формат) контенту, наприклад, додаток \ архів бінарної програми. У випадках, коли "Творча робота" має вияв у декількох файлових форматах, "Кодування" може бути використано для позначення кожного медіа-об'єкта поряд з конкретної інформацією про "Файловий формат".
genre ЖанрText, URL Жанр творчої роботи або групи
headline ЗаголовокText Заголовок статті.
inLanguage Мова контентуМова, Text Мова контенту. Будь ласка, використовуйте один з мовних кодів стандарту IETF BCP 47.
interactivityType Тип режиму навчанняText Переважаючий тип режиму навчання, що пропонується навчальним ресурсом. Допустимі значення: "Активне навчання", "Пасивне навчання" або "Змішане навчання".
isBasedOnUrl Базується на ресурсіТворча робота, Продукт, URL Ресурс, що був використаний при створенні даного ресурсу. Даний термін може бути повторений для декількох джерел. Наприклад, http://example.com/great-multiplication-intro.html.
isFamilyFriendly Підходить для сім'їBoolean Вказує, чи є даний контент підходящим для сімейного перегляду, читання і т.д.
isPartOf Є частиноюТворча робота Вказує "Творчу роботу", до якої належить дана "Творча робота" (частиною якої є).
keywords Ключові словаText Ключові слова \ теги, що використані для опису контенту. Кілька записів у списку ключових слів зазвичай виділяється комами.
license ЛіцензіяТворча робота, URL Ліцензійний документ, що відноситься до цього контенту, зазвичай позначається посиланням.
learningResourceType Тип навчального ресурсуText Переважаючий тип або вид навчального ресурсу. Наприклад, "Презентація", "Буклет".
mainEntity Основна сутьРіч (предмет) Вказує первинну суть, описану в якійсь сторінці або іншій "Творчій роботі".
mentions ЗгадуванняРіч (предмет) Вказує на те, що "Творча робота" посилається на щось (згадує).
position ПозиціяInteger, Text Положення предмета в серії або послідовності предметів \ елементів.
producer ПродюсерОрганізація, Персона (особа) Особа або організація, що продюсує роботу (наприклад, музичний альбом, фільм, телевізійні \ радіо-серії і т.д.).
publication ПублікаціяПодія з приводу випуску Подія з приводу випуску предмета.
publisher ВидавецьОрганізація, Персона (особа) Видавець творчої роботи.
publishingPrinciples Видавничі принципиURL Посилання на сторінку, що описує видавничі \ редакційні принципи організації, що є первинно відповідальною за створення "Творчої роботи".
recordedAt Записано наПодія / захід Захід, на якому "Творча робота" була записана. "Творча робота" може охопити весь захід або його частину.
sourceOrganization Первинна організаціяОрганізація Організація, від імені якої працював творець об'єкта творчості.
text ТекстText Текстовий вміст "Творчої роботи".
description ОписText Короткий опис предмета.
thumbnailUrl Посилання на ескізURL Ескізне зображення (мініатюра), що відноситься до "Речі (предмета)".
award НагородаText Нагорода, виграна особою чи результатом її праці.
timeRequired Необхідний часТривалість Час, необхідний типовим представникам цільової аудиторії для роботи з даним навчальним ресурсом - приблизно або стільки, скільки зазвичай він займає, наприклад, "P30M", "P1H25M".
awards НагородиText Нагороди, виграні особою чи результатом її праці.
typicalAgeRange Типові вікові рамкиText Типові очікувані вікові рамки, наприклад, "7-9, "11-"
alternateName Альтернативне ім'яText Будь-яке альтернативне ім'я \ назва предмета.
version ВерсіяNumber, Text Версія "Творчої роботи", про котру йде мова на конкретному ресурсі.
potentialAction Потенційна діяДія Вказує на потенційну дію, яка описує ідеалізовану дію, в якому ця річ буде грати роль "об'єкта".
video ВідеоВідео-об'єкт Вбудований відео-об'єкт.
mainEntityOfPage Основна суть сторінкиТворча робота, URL Вказує сторінку (або іншу "Творчу роботу"), для якої ця річ є суттю, що описується.
provider ПровайдерОрганізація, Персона (особа) Особа або організація, що займаються розповсюдженням, продажем "Творчої роботи".
sameAs Таке ж, якURL Адреса інтернет-сторінки, що недвозначно вказує на ідентичність предмета. Наприклад, це може бути сторінка у Вікіпедії, сторінку у Freebase або офіційний сайт.
commentCount Кількість коментарівInteger Кількість отриманих коментарів до "Творчої роботи" (наприклад, "Стаття", "Запитання" або "Відповідь"). Це найбільш застосовно до робіт, опублікованих на інтернет-сторінках з системами коментування; додаткові коментарі можуть міститись будь-де.
url URL URL URL предмета.
hasPart Має частинуТворча робота Вказує "Творчу роботу", яка (в певному сенсі) є частиною даної "Творчої роботи".
additionalType Додатковий типURL Додатковий тип для елемента, що зазвичай використовується для додавання більш конкретних типів від зовнішніх словників в синтаксис мікроданих. Це відносини між чимось та класом, якому це належить. В синтаксисі RDFа краще використовувати рідний синтаксис RDF - атрибут "typeOf" для множинних типів. Інструменти Schema.org можуть слабо розуміти додаткові типи, особливо ті, що визначені ззовні.
workExample Робочий прикладТворча робота Приклад \ екземпляр \ реалізація концепції даної творчої роботи, наприклад, чорновик, перше видання або електронна книга.
exampleOfWork Приклад роботиТворча робота Творча робота, для якої дана робота є зразком \ прикладом \ екземпляром.
character Дійова особаПерсона (особа) Видумана особа, пов'язана з даною творчою роботою.
translator ПерекладачОрганізація, Персона (особа) Організація або особа, що адаптує творчу роботу до різних мов, регіональних відмінностей та технічних вимог цільового ринку.
interactionStatistic Статистика взаємодійЗворотня взаємодія Число взаємодій для "Творчої роботи" з використанням інтернет-сторінки або програмного додатку. Повинен бути використаний найбільш конкретний дочірній тип "Зворотньої взаємодії".
releasedEvent Реліз продуктуПодія з приводу випуску Місце і час релізу, виражені в "Події з приводу випуску".
offers ПропозиціїПропозиція Пропозиція щодо забезпечення реалізації продукту - наприклад, пропозиція про продаж продукту, взяття диску або фільму напрокат або віддати квитки на захід.
review ОглядОгляд / рецензія Огляд \ оцінка предмета.
reviews ОглядиОгляд / рецензія Огляди \ оцінки предмета.
audience АудиторіяАудиторія Цільова аудиторія, тобто група, для якої робота була створена.
default images

Наступний рівень