Подія з приводу випуску

Подія з приводу випуску


Даний захід відноситься до події з приводу публікації будь-якого типу "Творчої роботи", наприклад, медіа-подія (подія в прямому ефірі), подія за запитом, публікація книги \ журналу за допомогою різних засобів масової інформації.

Canonical URL: http://schema.org/PublicationEvent

Властивість Українською Очікуваний тип Пояснення
image ЗображенняГрафічний об'єкт, URL Зображення предмета. Це може бути URL або "Графічний об'єкт".
attendee УчасникОрганізація, Персона (особа) Особа чи організація, що приймають участь в події \ заході.
attendees УчасникиОрганізація, Персона (особа) Особи чи організації, що приймають участь в події \ заході.
duration ТривалістьТривалість Тривалість предмета (фільму, аудіозапису, події тощо).
doorTime Час початкуDateTime Час початку прийому \ заходу.
eventStatus Статус подіїСтатус події Статус події \ заходу; особливо корисно, коли захід скасовано або перенесено.
location МісцезнаходженняМісце, Поштова адреса, Text Місце, наприклад, де відбувається захід, розташована організація або де відбувається дія.
organizer ОрганізаторОрганізація, Персона (особа) Організатор події \ заходу.
endDate Дата закінченняDate, DateTime Дата та час закінчення предмета.
performer ВиконавецьОрганізація, Персона (особа) Основний виконавець на заході, наприклад, ведучий, музикант, музична група або актор.
performers ВиконавціОрганізація, Персона (особа) Основний виконавець або виконавці на заході, наприклад, ведучий, музикант, музична група або актор.
previousStartDate Попередня дата початкуDate Використовується в поєднанні з "Статусом події" для перенесених або скасованих заходів. Ця властивість містить раніше заплановану дату початку. Для перенесених подій властивість "Дата початку" слід використовувати для недавно запланованої дати початку. В (рідкісному) випадку, якщо подія була відкладена і перенесена кілька разів, це поле може повторюватись.
recordedIn Записано вТворча робота "Творча робота", що охоплює всю або частину даної події \ заходу.
startDate Дата початкуDate, DateTime Дата та час початку предмета.
subEvents Складові подіїПодія / захід Події, що є частиною даного заходу. Наприклад, конференція включає в себе багато презентацій, кожна з яких буде складової подією конференції.
superEvent Головна подіяПодія / захід Подія, складовою частиною якої є описуваний захід. Наприклад, декілька музичних концертів є складовими музичного фестивалю, тобто головної події.
subEvent Складова подіїПодія / захід Подія, що є частиною даного заходу. Наприклад, конференція включає в себе багато презентацій, кожна з яких буде складової подією конференції.
workPerformed Робота виконанаТворча робота Робота, виконана на певній події, наприклад, гра, виконана в "Театральній виставі".
workFeatured Робота виставленаТворча робота Робота, виставлена на певній події, наприклад, представлена на "Виставці". Конкретні підвластивості доступні для "Робота виконана" (наприклад, гра на виставі) або "Робота презентована" (кінофільм на "Кінопоказі").
free БезкоштовноBoolean Позначка для вказівки того, що публікація доступна безкоштовно.
isAccessibleForFree Доступно безкоштовноBoolean Позначка для вказівки того, що публікація доступна безкоштовно.
publishedOn Опубліковано наТранслювання Служба трансляції, пов'язана із подією з приводу випуску.
aggregateRating Сукупній рейтинг (оцінка)Загальний рейтинг Загальна оцінка, що базується на наборі рейтингів, відгуків та оцінок.
name НазваText Назва предмета \ запису.
inLanguage На мовіМова, Text Мова контенту. Будь ласка, використовуйте один з мовних кодів стандарту IETF BCP 47.
description ОписText Короткий опис предмета.
typicalAgeRange Типові вікові рамкиText Типові очікувані вікові рамки, наприклад, "7-9, "11-"
alternateName Альтернативне ім'яText Будь-яке альтернативне ім'я \ назва предмета.
potentialAction Потенційна діяДія Вказує на потенційну дію, яка описує ідеалізовану дію, в якому ця річ буде грати роль "об'єкта".
mainEntityOfPage Основна суть сторінкиТворча робота, URL Вказує сторінку (або іншу "Творчу роботу"), для якої ця річ є суттю, що описується.
sameAs Таке ж, якURL Адреса інтернет-сторінки, що недвозначно вказує на ідентичність предмета. Наприклад, це може бути сторінка у Вікіпедії, сторінку у Freebase або офіційний сайт.
url URLURL URL предмета.
additionalType Додатковий типURL Додатковий тип для елемента, що зазвичай використовується для додавання більш конкретних типів від зовнішніх словників в синтаксис мікроданих. Це відносини між чимось та класом, якому це належить. В синтаксисі RDFа краще використовувати рідний синтаксис RDF - атрибут "typeOf" для множинних типів. Інструменти Schema.org можуть слабо розуміти додаткові типи, особливо ті, що визначені ззовні.
offers ПропозиціїПропозиція Пропозиція щодо забезпечення реалізації продукту - наприклад, пропозиція про продаж продукту, взяття диску або фільму напрокат або віддати квитки на захід.
review ОглядОгляд / рецензія Огляд \ оцінка предмета.
default images