Поштова адреса

Поштова адреса


Поштова адреса.

Canonical URL: http://schema.org/PostalAddress

Властивість Українською Очікуваний тип Пояснення
image ЗображенняГрафічний об'єкт, URL Зображення предмета. Це може бути URL або "Графічний об'єкт".
addressCountry КраїнаОбласть \ місцевість, Text Країна, наприклад, США. Ви також можете вказати у формі двобуквеного коду по стандарту ISO 3166-1 alpha-2.
addressLocality МісцевістьText Місцевість, наприклад, Монтейн-Вью.
addressRegion РегіонText Регіон \ область, наприклад, Каліфорнія
postalCode Поштовий код Text Поштовий код \ індекс, наприклад, 94043.
postOfficeBoxNumber Номер поштової скринькиText Номер абонентської скриньки.
streetAddress Вулиця та номер номуText Вулиця та номер дому.
areaServed Зона надання послугАдміністративно-територіальна одиниця, Географічна форма місця, Місце, Text Географічна зона, де надається послуга або запропонований предмет.
contactOption Контактна опціяОпції контактної точки Опція, доступна на даній точці контакту (наприклад, безкоштовний номер або підтримка абонентів із слабким слухом).
availableLanguage Доступна моваМова, Text Мова, яку будь-хто може використовувати з елементом.
productSupported Підтримка продуктуПродукт, Text Продукт або послуга, з яким пов'язана підтримка контакту (наприклад, підтримка продукту для конкретної лінійки продуктів). Це може бути конкретний продукт або його лінія (наприклад, "iPhone") або загальна категорія товарів або послуг (наприклад, "смартфони").
hoursAvailable Час доступуСпецифікація графіків роботи Час (години), протягом якого послуга або контакт є доступним.
contactType Тип контактуText Особа чи організація, що можуть мати різні контактні дані для різних потреб. Наприклад, для продажу, для PR-потреб і т. д. Дана властивість використовується для вказання виду контактних даних.
serviceArea Зона послугАдміністративно-територіальна одиниця, Географічна форма місця, Місце Географічна зона надання послуг.
email Електронна адресаText Електронна адреса.
telephone ТелефонText Телефонний номер.
name НазваText Назва предмета \ запису.
faxNumber ФаксText Номер факсу.
description ОписText Короткий опис предмета.
alternateName Альтернативне ім'яText Будь-яке альтернативне ім'я \ назва предмета.
potentialAction Потенційна діяДія Вказує на потенційну дію, яка описує ідеалізовану дію, в якому ця річ буде грати роль "об'єкта".
mainEntityOfPage Основна суть сторінкиТворча робота, URL Вказує сторінку (або іншу "Творчу роботу"), для якої ця річ є суттю, що описується.
sameAs Таке ж, якURL Адреса інтернет-сторінки, що недвозначно вказує на ідентичність предмета. Наприклад, це може бути сторінка у Вікіпедії, сторінку у Freebase або офіційний сайт.
url URLURL URL предмета.
additionalType Додатковий типURL Додатковий тип для елемента, що зазвичай використовується для додавання більш конкретних типів від зовнішніх словників в синтаксис мікроданих. Це відносини між чимось та класом, якому це належить. В синтаксисі RDFа краще використовувати рідний синтаксис RDF - атрибут "typeOf" для множинних типів. Інструменти Schema.org можуть слабо розуміти додаткові типи, особливо ті, що визначені ззовні.
default images