Медична сутність

Медична сутність


Найбільш загальний тип сутності, пов'язаний зі здоров'ям та медичною практикою.

Canonical URL: http://schema.org/MedicalEntity

Властивість Українською Очікуваний тип Пояснення
image ЗображенняГрафічний об'єкт, URL Зображення предмета. Це може бути URL або "Графічний об'єкт".
code КодМедичний код Медичний код для визначення об'єкта, що береться зі словника або онтології, наприклад з ICD-9, DiseasesDB, MeSH, SNOMED-CT, RxNorm і т.д.
guideline КерівництвоМедичне керівництво (рекомендації) Медичне керівництво \ рекомендації, пов'язані з даною сутністю.
medicineSystem Медична система (вид медицини)Медична система Вид медицини, до якої відноситься ця медична сутність, наприклад, "Доказова медицина", "Гомеопатія", "Хіропрактика" і т.д.
recognizingAuthority Авторитетна організаціяОрганізація Якщо це можливо застосувати в даному випадку, організація, що офіційно визнає дану сутність як частину її схваленої системи медицини.
relevantSpecialty Відповідна спеціальністьМедична спеціальність Якщо це можливо застосувати в даному випадку, медична спеціальність, до якої відноситься дана сутність.
study Навчання (дослідження)Медичне навчання (дослідження) Медичне навчання або дослідження, що мають відношення до даної сутності.
name НазваText Назва предмета \ запису.
description ОписText Короткий опис предмета.
alternateName Альтернативне ім'яText Будь-яке альтернативне ім'я \ назва предмета.
potentialAction Потенційна діяДія Вказує на потенційну дію, яка описує ідеалізовану дію, в якому ця річ буде грати роль "об'єкта".
mainEntityOfPage Основна суть сторінкиТворча робота, URL Вказує сторінку (або іншу "Творчу роботу"), для якої ця річ є суттю, що описується.
sameAs Таке ж, якURL Адреса інтернет-сторінки, що недвозначно вказує на ідентичність предмета. Наприклад, це може бути сторінка у Вікіпедії, сторінку у Freebase або офіційний сайт.
url URLURL URL предмета.
additionalType Додатковий типURL Додатковий тип для елемента, що зазвичай використовується для додавання більш конкретних типів від зовнішніх словників в синтаксис мікроданих. Це відносини між чимось та класом, якому це належить. В синтаксисі RDFа краще використовувати рідний синтаксис RDF - атрибут "typeOf" для множинних типів. Інструменти Schema.org можуть слабо розуміти додаткові типи, особливо ті, що визначені ззовні.
default images