Слідування

Слідування


Акт формування однонаправленого \ асиметричного особистого зв'язку з кимось / чимось (об'єкт) для отримання оновлень. Споріднені дії: "Знайомство": на відміну від"Знайомства", " Слідування" означає, що зв`язок є "не" обов`язково взаємним; "Підписка": на відміну від "Підписки", "Слідування" означає, що послідовник діє в якості активного агента, що постійно \ активно отримує оновлення; "Реєстрація": на відміну від "Реєстрації", "Слідування означає, що агент зацікавлений в продовженні отримання оновлень від об`єкта; "Участь": на відміну від "Участі", "Слідування" означає, що агент зацікавлений в отриманні оновлень від об'єкта; "Відстеження": на відміну від "Відстеження", "Слідування" відноситься до отримання оновлень всіх аспектів живих предметів, ніж до місцезнаходження неживих об`єктів (наприклад, ви відстежуєте пакет, але не слідуєте за ним).

Canonical URL: http://schema.org/FollowAction

Властивість Українською Очікуваний тип Пояснення
image ЗображенняГрафічний об'єкт, URL Зображення предмета. Це може бути URL або "Графічний об'єкт".
instrument ІнструментРіч (предмет) Об'єкт, за допомогою якого агент виконує дію, наприклад, Джон написав книгу *ручкою*.
location МісцезнаходженняМісце, Поштова адреса, Text Місце, наприклад, де відбувається захід, розташована організація або де відбувається дія.
agent АгентОрганізація, Персона (особа) Прямий виконавець або керівник дії (живий або неживий). Наприклад, *Джон" написав книгу.
object Об'єктРіч (предмет) Об'єкт, з приводу якого здійснюється дія, стан якого статичний або змінний. Також відомий як семантичні стани пацієнта, постраждалого або враженого (що змінює свій стан) або тема (не змінює), наприклад, Джон читає *книгу*.
endTime Час закінченняDateTime Час закінчення чогось. Для зарезервованої події або послуги (наприклад, "Бронювання в закладах харчування") це очікуваний час закінчення. Для дій, які охоплюють період часу, це час, коли дія була виконана, наприклад, Джон написав книгу з січня по *грудень*. Зверніть увагу, що "Подія \ захід" використовує "Дата початку" \ "Дата закінчення" замість "Часу початку" \ "Часу закінчення", навіть при описі дат з годинами. Ця ситуація може бути уточнена в майбутніх версіях.
participant УчасникОрганізація, Персона (особа) Інші співагенти, що приймають участь в дії, наприклад, Джон написав книгу *зі Стівом*.
result РезультатРіч (предмет) Результат здійсненої дії, наприклад, Джон написав *книгу*.
startTime Час початкуDateTime Час початку чогось. Для зарезервованої події або послуги (наприклад, "Бронювання в закладах харчування) це очікуваний час початку. Для дій, які охоплюють період часу, коли дія була виконана, наприклад, Джон написав книгу з *січня* по грудень. Зверніть увагу, що "Подія \ захід" використовує "Дата початку" \ "Дата закінчення" замість "Часу початку" \ "Часу закінчення", навіть при описі дат з годинами. Ця ситуація може бути уточнена в майбутніх версіях.
actionStatus Статус діїСтатус дії Вказує поточне розташування \ стан дії.
error ПомилкаРіч (предмет) Позначка для детальнішої інформації про причину збою \ помилки.
target ЦільТочка входу Вказує ціллю "Точку входу" для "Дії".
followee Слідуваний об'єктОрганізація, Персона (особа) Підвластивість об'єкта. Особа чи організація, за якими слідують.
name НазваText Назва предмета \ запису.
description ОписText Короткий опис предмета.
alternateName Альтернативне ім'яText Будь-яке альтернативне ім'я \ назва предмета.
potentialAction Потенційна діяДія Вказує на потенційну дію, яка описує ідеалізовану дію, в якому ця річ буде грати роль "об'єкта".
mainEntityOfPage Основна суть сторінкиТворча робота, URL Вказує сторінку (або іншу "Творчу роботу"), для якої ця річ є суттю, що описується.
sameAs Таке ж, якURL Адреса інтернет-сторінки, що недвозначно вказує на ідентичність предмета. Наприклад, це може бути сторінка у Вікіпедії, сторінку у Freebase або офіційний сайт.
url URLURL URL предмета.
additionalType Додатковий типURL Додатковий тип для елемента, що зазвичай використовується для додавання більш конкретних типів від зовнішніх словників в синтаксис мікроданих. Це відносини між чимось та класом, якому це належить. В синтаксисі RDFа краще використовувати рідний синтаксис RDF - атрибут "typeOf" для множинних типів. Інструменти Schema.org можуть слабо розуміти додаткові типи, особливо ті, що визначені ззовні.
default images