Виконання спортивних вправ

Виконання спортивних вправ


Участь у фізично-спортивній діяльності з метою поліпшення здоров'я.

Canonical URL: http://schema.org/ExerciseAction

Властивість Українською Очікуваний тип Пояснення
image ЗображенняГрафічний об'єкт, URL Зображення предмета. Це може бути URL або "Графічний об'єкт".
endTime Час закінченняDateTime Час закінчення чогось. Для зарезервованої події або послуги (наприклад, "Бронювання в закладах харчування") це очікуваний час закінчення. Для дій, які охоплюють період часу, це час, коли дія була виконана, наприклад, Джон написав книгу з січня по *грудень*. Зверніть увагу, що "Подія \ захід" використовує "Дата початку" \ "Дата закінчення" замість "Часу початку" \ "Часу закінчення", навіть при описі дат з годинами. Ця ситуація може бути уточнена в майбутніх версіях.
instrument ІнструментРіч (предмет) Об'єкт, за допомогою якого агент виконує дію, наприклад, Джон написав книгу *ручкою*.
object Об'єктРіч (предмет) Об'єкт, з приводу якого здійснюється дія, стан якого статичний або змінний. Також відомий як семантичні стани пацієнта, постраждалого або враженого (що змінює свій стан) або тема (не змінює), наприклад, Джон читає *книгу*.
result РезультатРіч (предмет) Результат здійсненої дії, наприклад, Джон написав *книгу*.
participant УчасникОрганізація, Персона (особа) Інші співагенти, що приймають участь в дії, наприклад, Джон написав книгу *зі Стівом*.
agent АгентОрганізація, Персона (особа) Прямий виконавець або керівник дії (живий або неживий). Наприклад, *Джон" написав книгу.
error ПомилкаРіч (предмет) Позначка для детальнішої інформації про причину збою \ помилки.
startTime Час початкуDateTime Час початку чогось. Для зарезервованої події або послуги (наприклад, "Бронювання в закладах харчування) це очікуваний час початку. Для дій, які охоплюють період часу, коли дія була виконана, наприклад, Джон написав книгу з *січня* по грудень. Зверніть увагу, що "Подія \ захід" використовує "Дата початку" \ "Дата закінчення" замість "Часу початку" \ "Часу закінчення", навіть при описі дат з годинами. Ця ситуація може бути уточнена в майбутніх версіях.
location МісцезнаходженняМісце, Поштова адреса, Text Місце, наприклад, де відбувається захід, розташована організація або де відбувається дія.
actionStatus Статус діїСтатус дії Вказує поточне розташування \ стан дії.
target ЦільТочка входу Вказує ціллю "Точку входу" для "Дії".
event ЗахідПодія / захід Майбутня або минула подія, пов'язана з цим місцем, організацією або дією.
diet ДієтаДієта Підвластивість інструменту. Дієта, використана в даній дії.
distance ВідстаньДистанція Подолана відстань, наприклад, пройдена або подолана протягом подорожі.
fromLocation З місцяМісце Підвластивість місцезнаходження. Початкова локація об'єкта або агента до виконання дії.
toLocation До місцяМісце Підвластивість місцезнаходження. Кінцева локація об'єкта або агента після завершення дії.
opponent СупротивникПерсона (особа) Підвластивість учасника. Супротивник в даній дії.
exerciseRelatedDiet Пов'язана з вправами дієтаДієта Підвластивість інструменту. Дієта, використана в даній дії.
exercisePlan План тренуваньМетодика тренувань Підвластивість інструменту. План тренувань, використаний в даній дії.
exerciseType Тип вправиText Тип (и) провадження активності, такі як силове тренування, тренування на гнучкість, аеробіка, кардіо-реабілітація і т.д.
sportsTeam Спортивна командаСпортивна команда Підвластивість учасника. Спортивна команда, що приймає участь в даній дії.
sportsEvent Спортивний західСпортивний захід Підвластивість місцезнаходження. Спортивний захід, на якому відбувається дія.
sportsActivityLocation Місце спортивної активностіМісце для заняття спортом Підвластивість місцезнаходження. Локація для спортивної активності, де відбувається дія.
course КурсМісце Підвластивість місцезнаходження. Курс, де була прийнята дія.
exerciseCourse Курс тренуваньМісце Підвластивість місцезнаходження. Курс, де була прийнята дія.
name НазваText Назва предмета \ запису.
description ОписText Короткий опис предмета.
alternateName Альтернативне ім'яText Будь-яке альтернативне ім'я \ назва предмета.
potentialAction Потенційна діяДія Вказує на потенційну дію, яка описує ідеалізовану дію, в якому ця річ буде грати роль "об'єкта".
mainEntityOfPage Основна суть сторінкиТворча робота, URL Вказує сторінку (або іншу "Творчу роботу"), для якої ця річ є суттю, що описується.
sameAs Таке ж, якURL Адреса інтернет-сторінки, що недвозначно вказує на ідентичність предмета. Наприклад, це може бути сторінка у Вікіпедії, сторінку у Freebase або офіційний сайт.
url URLURL URL предмета.
additionalType Додатковий типURL Додатковий тип для елемента, що зазвичай використовується для додавання більш конкретних типів від зовнішніх словників в синтаксис мікроданих. Це відносини між чимось та класом, якому це належить. В синтаксисі RDFа краще використовувати рідний синтаксис RDF - атрибут "typeOf" для множинних типів. Інструменти Schema.org можуть слабо розуміти додаткові типи, особливо ті, що визначені ззовні.
audience АудиторіяАудиторія Цільова аудиторія, тобто група, для якої робота була створена.
default images