Зняття з реєстрації

Зняття з реєстрації


Зв'язок агента з уповноваженою особою (постачальником послуг, соціальні медіа і т.д.) з приводу залишення раніше зарезервованої послуги (зняття з реєстрації на літак) або або місця (в готелі). Споріднені дії: "Реєстрація": антонім "Зняття з реєстрації"; "Відправлення:": на відміну від "Відправлення", "Зняття з реєстрації" означає, що агент інформує \ підтверджує кінець в необхідності раніше зарезервованої послуги; "Скасування": на відміну від "Скасування", "Зняття з реєстрації" означає, що агент інформує \ підтверджує кінець в необхідності раніше зарезервованої послуги.

Canonical URL: http://schema.org/CheckOutAction

Властивість Українською Очікуваний тип Пояснення
image ЗображенняГрафічний об'єкт, URL Зображення предмета. Це може бути URL або "Графічний об'єкт".
about ПроРіч (предмет) Основна суть контенту.
endTime Час закінченняDateTime Час закінчення чогось. Для зарезервованої події або послуги (наприклад, "Бронювання в закладах харчування") це очікуваний час закінчення. Для дій, які охоплюють період часу, це час, коли дія була виконана, наприклад, Джон написав книгу з січня по *грудень*. Зверніть увагу, що "Подія \ захід" використовує "Дата початку" \ "Дата закінчення" замість "Часу початку" \ "Часу закінчення", навіть при описі дат з годинами. Ця ситуація може бути уточнена в майбутніх версіях.
instrument ІнструментРіч (предмет) Об'єкт, за допомогою якого агент виконує дію, наприклад, Джон написав книгу *ручкою*.
agent АгентОрганізація, Персона (особа) Прямий виконавець або керівник дії (живий або неживий). Наприклад, *Джон" написав книгу.
location МісцезнаходженняМісце, Поштова адреса, Text Місце, наприклад, де відбувається захід, розташована організація або де відбувається дія.
participant УчасникОрганізація, Персона (особа) Інші співагенти, що приймають участь в дії, наприклад, Джон написав книгу *зі Стівом*.
object Об'єктРіч (предмет) Об'єкт, з приводу якого здійснюється дія, стан якого статичний або змінний. Також відомий як семантичні стани пацієнта, постраждалого або враженого (що змінює свій стан) або тема (не змінює), наприклад, Джон читає *книгу*.
actionStatus Статус діїСтатус дії Вказує поточне розташування \ стан дії.
result РезультатРіч (предмет) Результат здійсненої дії, наприклад, Джон написав *книгу*.
startTime Час початкуDateTime Час початку чогось. Для зарезервованої події або послуги (наприклад, "Бронювання в закладах харчування) це очікуваний час початку. Для дій, які охоплюють період часу, коли дія була виконана, наприклад, Джон написав книгу з *січня* по грудень. Зверніть увагу, що "Подія \ захід" використовує "Дата початку" \ "Дата закінчення" замість "Часу початку" \ "Часу закінчення", навіть при описі дат з годинами. Ця ситуація може бути уточнена в майбутніх версіях.
target ЦільТочка входу Вказує ціллю "Точку входу" для "Дії".
language МоваМова Підвластивість інструменту. Мова, що використовується при виконанні даної дії.
recipient ОдержувачАудиторія, Організація, Персона (особа) Підвластивість учасника. Учасник, що отримує закінчення дії.
error ПомилкаРіч (предмет) Позначка для детальнішої інформації про причину збою \ помилки.
name НазваText Назва предмета \ запису.
inLanguage Мова контентуМова, Text Мова контенту. Будь ласка, використовуйте один з мовних кодів стандарту IETF BCP 47.
description ОписText Короткий опис предмета.
alternateName Альтернативне ім'яText Будь-яке альтернативне ім'я \ назва предмета.
potentialAction Потенційна діяДія Вказує на потенційну дію, яка описує ідеалізовану дію, в якому ця річ буде грати роль "об'єкта".
mainEntityOfPage Основна суть сторінкиТворча робота, URL Вказує сторінку (або іншу "Творчу роботу"), для якої ця річ є суттю, що описується.
sameAs Таке ж, якURL Адреса інтернет-сторінки, що недвозначно вказує на ідентичність предмета. Наприклад, це може бути сторінка у Вікіпедії, сторінку у Freebase або офіційний сайт.
url URLURL URL предмета.
additionalType Додатковий типURL Додатковий тип для елемента, що зазвичай використовується для додавання більш конкретних типів від зовнішніх словників в синтаксис мікроданих. Це відносини між чимось та класом, якому це належить. В синтаксисі RDFа краще використовувати рідний синтаксис RDF - атрибут "typeOf" для множинних типів. Інструменти Schema.org можуть слабо розуміти додаткові типи, особливо ті, що визначені ззовні.
default images