Загальний рейтинг

Загальний рейтинг


Загальний рейтинг, сформований на основі різних рейтингів та оглядів.

Canonical URL: http://schema.org/AggregateRating

Властивість Українською Очікуваний тип Пояснення
image ЗображенняГрафічний об'єкт, URL Зображення предмета. Це може бути URL або "Графічний об'єкт".
bestRating Найкращий рейтингNumber, Text Найвища оцінка, можлива в даній рейтинговій системі. Якщо "Найкращий рейтинг" не вказаний, то вбачається, що він рівний 5.
ratingValue Значення рейтингуNumber, Text Рейтинг контенту.
worstRating Найгірший рейтингNumber, Text Найнижча оцінка, можлива в даній рейтинговій системі. Якщо "Найгірший рейтинг" не вказаний, то вбачається, що він рівний 1.
ratingCount Кількість оцінокInteger Загальна кількість оцінок за рейтингом.
reviewCount Кількість оглядів Integer Загальна кількість відгуків.
itemReviewed Предмет оглядуРіч (предмет) Те, про що огляд \ оцінка.
name НазваText Назва предмета \ запису.
description ОписText Короткий опис предмета.
alternateName Альтернативне ім'яText Будь-яке альтернативне ім'я \ назва предмета.
potentialAction Потенційна діяДія Вказує на потенційну дію, яка описує ідеалізовану дію, в якому ця річ буде грати роль "об'єкта".
mainEntityOfPage Основна суть сторінкиТворча робота, URL Вказує сторінку (або іншу "Творчу роботу"), для якої ця річ є суттю, що описується.
sameAs Таке ж, якURL Адреса інтернет-сторінки, що недвозначно вказує на ідентичність предмета. Наприклад, це може бути сторінка у Вікіпедії, сторінку у Freebase або офіційний сайт.
url URLURL URL предмета.
additionalType Додатковий типURL Додатковий тип для елемента, що зазвичай використовується для додавання більш конкретних типів від зовнішніх словників в синтаксис мікроданих. Це відносини між чимось та класом, якому це належить. В синтаксисі RDFа краще використовувати рідний синтаксис RDF - атрибут "typeOf" для множинних типів. Інструменти Schema.org можуть слабо розуміти додаткові типи, особливо ті, що визначені ззовні.
default images